Banka Bilgileri
Banka İsmi Hesap Sahibi Hesap Türü IBAN Numarası
TÜRK EKONOMİ BANKASI SOLTRA ENERJİ BİLİŞİM LTD ŞTİ TL TR45 0003 2000 0000 0022 7567 66


Görselleştirme ve Modelleme Talep Formu

* İşaretli alanları doldurmak zorunludur

CTRL tuşuna basarak birden çok seçim yapabilirsiniz

İş Akışı


  1. 3D Modelleme ve Görselleştirme talebinizi detaylı şekilde açıklayarak formu eksiksiz bir biçimde doldurup bize iletiniz.
  2. En kısa sürede yetkililerimiz sizinle öncelik olarak telefon veya e-mail yoluyla iletişim kuracaklardır.
  3. Yapılan görüşmeler sonrasında isteklerinize özel bir fiyat çalışması yapılarak size bir teklifi e-mail yolu ile sunulur.
  4. Teklifi kabul etmeniz ve diğer detayların karara bağlanmasının ardından proje yapımına başlanması kararlaştırıldığı taktirde teklif tutarının %50′sine tekabul eden ücret miktarı yukarda belirtilen IBAN numarasına, açıklama kısmına Ad Soyad veya Şirket Bilginizi girerek göndermeniz beklenmektedir.
  5. Ödeme yapıldıktan sonra proje üzerinde çalışmalara başlanır ve en kısa sürede %100 müşteri memnuniyeti ile teslim edilir. Teslim süreleri proje ölçeğine göre değişmek ile beraber proje kabul aşamasında belirlenen süreyi geçmemektedir.
  6. Yapılan 3D Modelleme ve Görselleştirme çalışması tamamlandıktan ve müşteri onayı verildikten sonra iş teslimi kalan ödeme miktarının yukarda belirtilen IBAN numarasına, açıklama kısmına Ad Soyad veya Şirket Bilgileri yazılarak yapılmasının ardından, müşteriye proje dosya ve görsellerinin gönderilmesi ile son bulur.
  7. Her türlü soru öneri ve iş işleyişi hakkında merak ettiğini detaylar için info@soltrabilisim.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.