Web Tasarım Hizmetleri

Standart ya da kuruma özel web tasarım ve E-ticaret çözümlerinde estetik, güvenilir ve kullanıcı dostu web çözümleri ile Soltra Bilişim her türlü ihtiyacınıza cevap verecek çözümleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Standart Web Tasarımı

Şirket tanıtım ve iletişim bilgilerinin bulunduğu sayfalardan oluşan ve internetten şirketin tanıtım görevini üstlenen küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik web sitelerdir. İşlevsel olarak reklam amaçlı kullanılan bu web sayfaları şirketin elektronik ortamda bir çok müşterisi ile ilk buluşacağı nokta olmasından kaynaklı olarak şık ve profesyonel bir tasarıma sahip olmalıdır.

Kuruma Özel Web Tasarımı

Günümüzde her sektörden çok sayıda kurum reklam ve müşteri iletişimi amacı ile internet teknolojilerini kullanmaktadır. Sektörlerin çeşitliliği ihtiyaç yelpazesinin de çeşitliliğini yanında getirmektedir. Sonuç olarak her bir kurumun ihtiyacı, hedef kitlesi ve öne çıkan özellikleri farklılaştığından kurumların internetteki yüzleri de özelleşmek zorundadır. Bu doğrultuda müşteriye yeterli sayıda opsiyon sunarak gerek web sitelerinin inşasında, gerekse mimari ve tasarım anlamında izlenecek strateji konusunda danışmanlık hizmetleri Soltra Bilişim bünyesindeki uzman tasarımcılar tarafından verilmektedir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) arama motorlarıdaki algoritmik çalışma prensiplerinin doğru kullanılarak internetteki reklam trafiğinizin en iyi şekilde yönetilmesidir. SEO teknolojisine hakim bir bilgi birikimi ile internette şirketlere en az maliyet ile en verimli reklam çözümlerini sunulmaktadır.

E-Ticaret Çözümleri

Ülkemizin E-Ticaret pazarı Haziran 2015 verilerine göre 18.9 Milyar TL’ye ulaşmıştır. Bu pazarda yer almak isteyen işletmelerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Bu pazarda kalıcı şekilde yer alabilmek için şirketin müşteri ile en önemli iletişim aracı olan web mağazalarının kurumsal, güvenilir ve kullanıcı dostu estetik bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Yazılım ekibimiz müşterilerine geniş yelpazede online mağaza seçenekleri sunan deneyimli bir kuruluştur. Soltra Bilişim ekibi olarak siz müşterilerimize bir e-ticaret çözümü geliştirirken, yapının satış miktarını sürekli artıran bir e-ticaret yapısına dönüşmesine odaklanırız. Bu çalışmalardaki temel ilkelerimiz şu şekildedir;

  • Kişiselleştirilmiş ve kullanıcı dostu web mağazası arayüzü tasarımı.
  • Magento, WordPress Platforms, Opencart ya da ihtiyaca özel yazılan işlevsel, kolay kullanımlı ve SEO dostu e-ticaret çözümlerinin entegrasyonu.
  • Kredi kartı, PayPal, PayU gibi güvenli ve hızlı  ödeme sistemlerinin entegrasyonu.
  • Farklı kargo firmaları için kargo takip hizmetlerinin entegrasyonu.
  • ERP veya mağaza yazılım sistemleri ile entegrasyonun sağlanması.
Sipariş Verin! Referanslar