Kurumsal Yazılım Çözümleri

Soltra Bilişim her ölçekte işletme için geliştirdiği yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile kurumların kalkınma sürecini hızlandıran, karmaşık ve çok fazla dökümantasyon gerektiren işlerin akışını kolay yönetilebilir hale getiren, kullanıcı dostu ve son teknoloji ürünü iş yazılımlarını uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından gerçekleştiren bir firmadır. Siz müşterilemize hizmet veren proje ekibimizin uzmanlık alanları şu şekildedir;

İmalat ve Fabrika Sistemleri

Şube ve Depo İzleme Sistemleri, Üretim Yönetimi, Finans Yönetimi, Fabrika ve İmalathane Otomasyon Sistemleri, Barkod ve Ürün Takibi.

Hukuk ve Eğitim Sistemleri

Dava Yönetimi ve İş Akışı Sistemleri , Üniversite Dijital Kütüphane Yazılımları ve Uzaktan Eğitim Çözümleri.

Sosyal Medya

Kişiye/Kuruma Özel Web Portalları, Sosyal Medya Platformları, Eğlence Portalları, Kariyer Portalları, Canlı Video Yayını Çözümleri , CMS Çözümleri.

Havacılık ve Nakliye Sistemleri

Uçak & Otobüs Bilet Rezervasyon Sistemleri, Kargo Yönetim ve Taşıma İrsaliyesi, Müşteri İlişkileri Yönetim Yazılımları.

IT Hizmetleri

Sunucu Performans İzleme Araçları, Ödeme Yazılımları, CRM Yazılımları, Sunucu Kurulumları.

Veritabanı Optimizasyonu

Data Madenciliği ve Büyük Veri Çözümleri, Sistem Analizi ve Vertabanı Optimizasyonu, Büyük Veri Yönetimi ve Veri Göçü Çözümleri.

Turizm ve Emlak Sistemleri

Otel Rezervasyon Sistemleri, Site Yönetim ve Seyahat Acentesi Sistemleri, Emlak, Gayrimenkul ve Site Yönetimi Web Portalları.

Telekomünikasyon

Faturalama, CRM Çözümleri, Servis Sağlayıcı Portallar, Ağ İzleme Uygulamaları, Trouble Ticket ve Ağ Yönetim Sistemleri, Proje ve Ekip Yönetimi Yazılımları, Web ve Self-Service Mobil Uygulamaları.

Sipariş Verin! Referanslar