Web Tasarımı

Web Tasarım Nedir?

İnternet ortamında yayınlanacak olan web sitesinin tasarım sürecine denmektedir.

Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Öncelikle müşterilerilerimizin sektörel ihtiyaclarına yönelik bazı taslaklar hazırlanarak müşteri ile paylaşılır, karşılıklı fikir alışverişleri ile hayata geçirilecek taslak belirlenerek sitenin web tasarım süreci başlar.

Web Tasarım Kalitesi Neden Önemlidir?

Sitenin kullanıcı dostu ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir olması en büyük öncelik olmaktadır bunun yanında da müşterinin akılında kalması açısından sunulan ürünün estetik olarak günümüze uygun ve benzerlerinden daha önde olması önemlidir.

Web Tasarımı Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Müşteri ile iyi bir kordinasyon sağlandığı durumda 2-3 hafta sürecinde tamamlanır. E-ticaret siteleri için bu süre 6 haftaya kadar çıkmaktadır.

SEO

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization) arama motoru optimizasyonu anlamına gelmekte ve arama motorlarında sitenizin sıralamadaki yerinin üst seviyelere taşınmasını sağlayan çalışmalara denmektedir.

SEO Nasıl Yapılır?

Uzman ekibimiz tarafından markanız için bir anahtar kelime listesi oluşturulur ve bu liste ayırdığınız bütçeye uygun bir şekilde haftanın belirlenen gün ve saatlerinde aktif olacak şekilde sisteme kaydedilir. Bunun sonucunda belirlenen gün ve saatlerde kullanıcılar tarafından yapılan aramalardaki kelimeler ile sizin kelime listenizdeki kelimeler eşleşir ve sizin siteniz arama sonuçlarının en üstlerinde çıkması sağlanır.

SEO Neden Profesyonellere Yaptırılmalıdır?

SEO uygulamasında en önemli kriter kısa zamanda ve en uygun bütçe ile alacağınız verimdir. Bu sebepten profesyonel bir ekibe yaptıracağınız SEO uygulaması şirketinizin bu alan için ayırdığı bütçeyi en verimli şekilde kullanır ve doğru hedef kitlesine en kısa zamanda ulaşmanızı sağlar.

Hatalı SEO Uygulamalarının Sonuçları Nelerdir?

Arama motorlarınca illegal olarak tanımlanan SEO uygulama tekniklerinin kullanılmasın durumunda arama motoru sağlayıcılarının sitenizi arama sonuçlarında alt sıralara taşımasından öte engellemesini bile sağlamaktadır.

Logo Tasarımı

Logo Tasarım Nedir?

Her türden şirket kurumsal kimlik oluşturmak adına bir çok araç kullanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de logodur. Logo şirketin misyonunu ve vizyonunu yansıtan, müşteri nezlinde şirketin faaliyet alanının ve isminin akılda kalıcı olmasını sağlayan şirketin müşteride yaratacağı ilk izlenimi şekillendiren önemli bir aygıttı. Gelişen tasarım teknolojileri sayesinde çok çeşitli tasarım programları ile tasarımcıların yaratıcılığı ve tecrübesinin ürünü olan oldukça özgün ve estetik çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Bu çalışmalar şirketlerin sektörde varolan müşterileri ve potansiyel müşterileri arasında akılda kalıcı ve güvenilir olmasını sağlamaktadır.

Logo Tasarımın Neden Önemlidir?

Şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğe logodur. Şirketlerin vizyonu açısından logo oldukça önemlidir. Mevcut pazarlardaki firmaların sayısal büyüklüğü arttıkça logo kullanımının önemi de artmaktadır. Bir başka önemli özellik de şirketlerin içeriğinden çok dış görünüşüne de önem vermesi ve bu yüzden de logolarının özel, akılda kalır ve bir marka olabilecek bir vizyona sahip olmasıdır. Tüm bu sebeplerden dolayı yeni kurulan şirketler veya yeni bir vizyon ile sektörde büyümek isteyen şirketler logo seçimine ve kullanımına çok önem vermektedirler.
Şirketin vizyonunu ve misyonunu müşteriye ilk sunan karakteristik olarak şirketle ilk tanışma notktasında bulunan birkaç aygıttan biri olan logo, profesyonel ve estetik olarak kusursuz yapılması gereken bir çalışmadır. Şirketin üreteceği, pazarlayacağı her malın üzerinde şirketin adının yanı sıra logosu da bulunacağından, ne kadar estetik ve akılda kalıcı bir logo müşteriye sunulursa, şirket o kadar müşteriye sağlam tutunan bir yapı oluşturmuş olacaktır.

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

Günümüzde yazılım teknolojisileri oldukça hızlı geliştiğinden dolayı tasarım işlerinde kullanılan çok sayıda yüksek kabiliyetli tasarım programı da bulunmaktadır, bunlardan en çok kullanılan ve en kabiliyetli olanlar , Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, Inkscape, Summitsoft Logo, Design Studio Pro’dur.

Logo Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Logo tasarım sürecinin başlayabilmesi için Logo Tasarım Siparişi kısmında belirtilen IBAN numarasına, açıklama kısmına AD SOYAD bilginizi girerek, seçtiğiniz logo tasarım paketi tutarının tamamını yatırmanız gerekmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra sipariş formunu doldurulur ve kısa süre içinde yetkililerimiz sizinle iletişim kuracaktır. Görüşme sonucunda çalışmalarımız başlar en kısa sürede seçtiğiniz logo paketine göre pakette belirtilen logo örnekleri size gönderilir ve pakette belirtilen revizyon sayısı kadar isteğiniz doğrultusunda revizyon yapılabilir. Yapılan revizyonlardan sonra firma logo %100 müşteri memnuniyeti ile teslim edilir.

3D Modelleme ve Görselleştirme

3D Modelleme ve Görselleştirme Nedir?

Genel olarak yapı ve reklam sektöründe kullanılan bir teknik olan modelleme ve görselleştirme, yapı sektöründe uygulama alanının ve ortaya çıkarılacak yapının öncesinden üç boyutlu görüntüsünün oluşturulması ve bu şekilde de gerek maliyet gerekse görsel olarak mühendis ve mimarlara yardım eden bir teknolojidir. Reklam sektöründe ise ortaya çıkarılmak istenen ürünün öncesinde görselinin hazırlanması ve tasarımının daha verimli ve kısa sürede yapılmasını sağlamaktadır.

3D Mimari Modelleme ve Görselleştirme Nedir?

Günümüz inşaat sektörleründe kullanımı oldukça geniş olan görselleştirme teknolojisi yapının bitmesinden önce müşterilerine yapının görüntü ve detaylarının sunulmasını sağlamaktadır. Bu tarz görselleştirmeleri sadece inşaatın tabelasında değil müşteriye ulaşacağınız web sitesi, katalog ve broşürlerinizde de kullanacağınızdan müşterinin beğenisine sunulan görselleştirmenin kalitesi oldukça önemli olmaktadır.

3D Modelleme ve Görselleştirme İle Neler Yapılabilir?

İç & Dış Mekan 3D Modelleme, Mimari Projelendirme, Mimari Modelleme, Mimari Görselleştirme, Endüstriyel Modelleme, Endüstriyel Görselleştirme, Ürün Modelleme, Ürün Görselleştirme bunlardan bazılarıdır.

3D Modelleme ve Görselleştirme Kullanılan Başlıca Alanlar Nelerdir?

Konut Projeleri, Rekreasyon Alanları, Özel Sunum Projeleri, Alışveriş Merkezleri, Endüstriye İşletmeler bu alanlardan bazılarıdır.

Neden Profesyonel Bir Hizmet Almalısınız?

Özellikle yapı sektöründe estetik ve gerçekçilik kavramlarının en büyük ihtiyaç haline geldiği bu alanda tecrübeli , son teknolojileri kullanan ve mimari projelere uygun uygulamalar geliştirebilen iç mimar ekibi ile çalışmak oldukça önemlidir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal Kimlik bir işletmenin imzasıdır, kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik tasarımı logodan ofis dizaynına, kartvizitten antetli kağıda, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, web sitesinden ambalaj dizaynına kadar birçok aracın tasarımının birbirleriyle uyun içerisinde olmasını amaçlar.

Kurumsal Kimlik Paketi Neleri İçerir?

Logo Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Antetli kağıt tasarımı, Diplomat zarfı tasarımı, Fatura ve İrsaliye Tasarımı, Blognot tasarımı, A4 Broşür tasarımı, Küp blognot tasarımı, Tahsilat ve Tediye Makbuz Tasarımı, A4 föy dosya tasarımı, Cd ve Cd kutusu tasarımı, Araç üzeri kurumsal uygulama, Mini Paket Web Sitesi Tasarım bunlardan bazılarıdır.

Kurumsal Tasarım ne İşe Yarar?

Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imaj ile tüketicinin aklında yer etmeyi amaçlar. Bu anlamda firmanın yaptığı reklam yatırımlarının başarılı olabilmesinin ilk adımı profesyonel bir kurumsal kimlik tasarımıdır. Günümüzde küçük ölçekli firmaların dahi websitesi, logosu, tabelası ve broşürü olduğunu biliyoruz. Kurumların hem şirket içinde hemde şirket dışında kendini temsil edebilecek kaliteye sahip olması günümüz piyasa koşullarında çok önemlidir. Eğer çağı yakalamak istiyorsanız zaman kaybetmeden bir kurumsal kimliğe sahip olmanız kaçınılmaz görünüyor.

Kurumsal Kimlik Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Sipariş formu doldurulduktan kısa süre içinde yetkililerimiz sizinle iletişim kuracaktır. Görüşme sonrasında kurumsal kimlik tasarımına başlanması kararlaştırıldığı taktirde, seçtiğiniz paket tutarının %50′ si kadar mikarı yatırmanız beklenmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra çalışmalarımız başlar. Çalışmalarımız 7-14 iş günü sürmektedir. Bu süre zarfında birkaç kere sunum yapılarak sizi de süreç içine dahil ederek ilerlenir. %100 müşteri memnuniyeti ile web – matbaa – dijital baskı – serigrafi gibi alanlarda kullanılacak şekilde web ortamında teslim edilir.