Kas12
0

E-TİCARET YASALARI DEĞİŞİYOR WEB SİTENİZ YASALARA UYGUN MU?

E-Ticaret Gönderiyi Paylaş

E-TİCARET YASALARI DEĞİŞİYOR WEB SİTENİZ YASALARA UYGUN MU?

E-Ticaret kanununda geçtiğimiz aylarda değişiklik yapıldı. Tüketicilerin alışveriş güvenliği ve şirketlerin daha kolay denetlenmesi için yapılan bu değişiklikle bir çok yasa değişti veya yeni yasalar geldi. Sizin sitenizde bu yasalara uygun hale geldi mi? Eğer cevabınız hayır ise Soltra Bilişim halkla ilişkiler bölümü ile irtibata geçmelisiniz.

Soltra Bilişim yasaların belirlediği sınırlarda sizlere hızlı,güvenli ve her kitleye ulaşabileceğiniz bir web tasarımı ve E-Ticaret sitesi kurmayı hedefler. Kredi kartı kullanımına uygun vergi denetlemelerine açık güvenilir ve hızlı E-Ticaret sayfaları ile stoklarınız verileriniz ve müşteri bilgileriniz güvende ve yasal statüde. Böylelikle tüketicinin size güveni sağlam ve sizi tercih etme nedeni fazla. Sizde Soltra Bilişim Mühendislerine E-Ticaret sayfası ve tasarımı için gelin yasal sorunlarla karşılaşmayın. Size gerekli olan tasarımı gerçekleştirelim ve belirlenen kanunlar çerçevesinde işletmenizi geliştirin büyütün.

Birçok sosyal medya ortamında E-Ticaret siteleri ve yasal prensipleri hakkında yanlış bilgiler veriliyor. Eğer bu yanlış bilgilere inanır ve tasarımınızı profesyonellerle yapmazsanız cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalabilir, veri,stok ve müşteri bilgilerinizin çalınmasına zemin hazırlamış olursunuz. Hem kendi güvenliğiniz hemde müşterilerinizin güvenliği için belirlenen kanunlara uygun profesyonel tasarımcılarımız ile çalışmalısınız. Soltra Bilişim Mühendisleri işletmenizin yararı ve müşterileriniz gözünde saygınlık kazanmanız için güvenli,hızlı ve yasal tasarımları gerçekleştirecektir. Bu da size işletmenizi geliştirme fırsatı verecek ve rakiplerinizden bir adım önde olmanıza neden olacaktır. Rahat,güvenilir ve hızlı tasarımlarınız sizin sadece işinizi yapmanızı sağlayacak ve E-Ticaret yönünde yasal veya tasarımsal soru işaretleri aklınızda dolaşmayacak. Bu sayede işleriniz sistemli bir şekilde yürütülecek. Hadi tek yapmanız gereken web sayfamızı ziyaret etmek ve bizimle irtibata geçerek özgün,güvenli,hızlı ve yasal tasarımlara kavuşmanızı sağlamak olacak.

Pdf Döküman :

Slayt Döküman :

Yazar Hakkında

Comments are closed.