Eki18
0

LOGO!

Logo Tasarımı Gönderiyi Paylaş

İşletmenizin adı nasıl varsa bir logosu da muhakkak olmalıdır. İnsanlar yapılan araştırmalar göre gördüklerini bilinçaltı mekanizması ile asla unutmuyorlar. Bu hatırlama olayı en son olarak yazılar ve kelimeler olarak adlandırılmış. Yani firmanızın adını bir kişi unutabilir fakat etkili bir logonuz varsa kesinlikle işletmeniz unutulmayacaktır. Örneğin araba alırken, akıllı telefon alırken bile adından çok markanın önünde bulunan simgesine bakıyoruz. Çünkü insanlar kelimelerden daha çok görselleri hatırlıyor.İşte bu durumda web siteniz için veya şirketiniz için her türlü logo tasarımını Soltra Bilişim editörleri tasarlıyor. İşletmenizin dikkatleri üstüne çekeceği ve firma isminizle oldukça uyumlu logolar bizim proje tasarım ve halka ilişkiler editörlerimizin elinden çıkıyor.

DÜNYA DEVİ BİRÇOK FİRMA LOGOLARI İLE POPÜLERLER

Dünya devi birçok firma isimlerini belirledikten sonra ilk yaptıkları şey logolarını belirlemek oldu. Logolarının içinde insanlara dokunma veya sattıkları ürünler hakkında gizli simgeler görmek bile mümkündür. Çünkü büyük firmaların halka ilişkiler departmanları şunun farkında hedef kitleye ulaşmak önemli ama hedef kitlesinde hafıza da yer almak daha da önemli. Örneğin tercih ettiğiniz birçok ürünün logolarına bakın ilk göreceğiniz şey isimlerinden öte size dokunan ve sizi etkileyen tasarımlarıdır.

SOLTRA BİLİŞİM SİZİN İÇİN ÇALIŞIYOR

Soltra Bilişim Editörleri size en uygun logoları tasarlıyor. Bu tasarımlar profesyonel tasarımcılar tarafından gerçekleştiriliyor ve hayallerinize en yakın tasarım elde ediliyor. Yaptığımız araştırmalarda bir işletmenin isminin mi logosu’nun mu akılda kaldığı sorulduğunda insanların büyük bir kısmının logo’ya bakarak güven duyduklarını ve bu nedenle o firmayı tercih ettiklerini anladık. Bu nedenle işletmenizin en etkili şekilde kitlelere ulaşması için en son teknoloji ile hayallerinizdeki logoları tasarlıyoruz. Eğer sizde işletmenizin değerini arttırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Soltra Bilişim Editörlerinden bir logo tasarımı istemek, bundan sonra işletmeniz insanlar tarafından aranır hale gelecek.

Yazar Hakkında

Comments are closed.