Eki24
0

MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ

Mobil Uygulama Gönderiyi Paylaş

Mobil Uygulama Desteği

Gelişen teknoloji ile web tasarımınız veya E-Ticaret siteniz her geçen gün farklı sosyal platformlara entegre olmaya çalışacaktır. Peki bu entegre olma arzusuna siz nasıl bakıyorsunuz? Web sayfanızın bir uygulaması muhakkak olmalı. Çünkü store’lardan sizin uygulamanızı indirecek ziyaretçiler. Sadece sizin ürünlerinizi görebilir ve sadece size ulaşır böylelikle hedef kitlenizi kaybetmemiş olacağınız gibi birde farklı sayfa ve sitelere gitmesini engellemiş olursunuz.

Bu nedenle web tasarımınızın veya E-Ticaret sitenizin bir uygulamasını yapmalısınız. Burada Soltra Bilişim yazılım mühendisleri sizlere yardımcı oluyor ve tüm store’lara girmenizi sağlayan uygulamaları sizler için üretiyor. Profesyonel tasarım son teknoloji alt yapı ve ürün güvenlik gibi hususları ön plana alarak,android,apple store ve microsoft store gibi platformlarda uygulamanızın yer almasını sağlıyor. Ayrıca geri bildirim ve reklam gibi katkılar sağlayarak sizlerin tüm sosyal platformlarda olmasında en çok tercih edilen uygulama olma yolunda büyük bir adım atıyor.

SOLTRA BİLİŞİM ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLUYOR

Soltra Bilişim mühendisleri ve yazılımcıları sizlere daha güvenli daha kolay ve daha popüler web tasarım ve uygulamaları sağlamak için çalışıyor. Sizlerin her ortamda hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hem firma değeriniz artıyor hemde sosyal ortamlarda olarak daha çok ziyaretçi çekmiş oluyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey Soltra Bilişim ile irtibata geçmek ve ihtiyacınız olan ürün hakkında bilgi almak geri kalan her şeyi Soltra Bilişim halledecek.

Yazar Hakkında

Comments are closed.